Domki Holenderskie, Domki Kempingowe, Przyczepy Kempingowe


Pn. - Pt.: 8:00 - 17:00
     Sob.: 8:00 -16:00

 tel.: 608 306 400
 tel.: 608 306 500


  • Polski
  • English
  • Deutsch

Domki holenderskie-ciekawa alternatywa.

Data: 08.08.2014

Domki holenderskie stają się coraz ciekawszą alternatywą w czasach, gdy przyczepa campingowa jest zbyt mała, dom natomiast zbyt drogi i kosztowny.

Domek  holenderski - tylko z nazwy, gdyż większość naszej oferty to statyczne caravany importowane z Anglii,  to  rozwiązanie problemu mieszkania, idealne jako alternatywa dla altanek na ogródkach działkowych, tymczasowego miejsca zamieszkania dla pracowników np. na budowie, jak również jako element poszerzenia oferty dla ośrodków wypoczynkowych. Domek holenderski możesz postawić w każdym miejscu bez pozwolenia na budowę i cieszyć się wypoczynkiem, ponieważ większość mobilnych domów jest umeblowana i wyposażona w media, dzięki czemu możesz od pierwszej chwili  komfortowo zamieszkać. W ofercie firmy znajdą Państwo domki holenderskie nowe i używane, duży wybór pod względem metrażu, ilości sypialni i wyposażenia.

To rozwiązanie tanie, ekonomiczne i efektywne, pozwala bowiem na czas określony (dłuższy lub krótszy – zależnie od zapotrzebowania) znaleźć dach nad głową bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zapewniamy Państwu pomoc i doradztwo w zakresie wyboru, transportu i aranżacji domków.

Pozostałe aktualności
SKUP DOMKÓW HOLENDERSKICH
SKUPUJEMY DOMKI HOLENDERSKIE,ODBIÓR WŁASNYM TRANSPORTEM,PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ.
czytaj więcej

Newsletter