Domki Holenderskie, Domki Kempingowe, Przyczepy Kempingowe


Od poniedziałku do soboty
godz.: 8:00 - 17:00

tel.: 94 316 33 65
tel.: 668 30 92 81  • Polski
  • English
  • Deutsch

O firmieSzanowni Państwo!

Od 1997r. specjalizujemy się w sprzedaży nowych i używanych przyczep kempingowych oraz stacjonarnych domków holenderskich sezonowych i całorocznych.
Jesteśmy wyłącznym importerem na terenie Polski nowych i ekskluzywnych domków całorocznych firm Carnaby Caravans Collection, Delta Caravans i Atlas. Posiadamy swój punkt handlowy w Koszalinie.

Zadowolenie naszych Klientów, rosnąca jakość towaru oraz wysoki profesjonalizm obsługi ugruntowały naszą wysoką pozycję konkurencyjną na polskim rynku.
Ponadto różnorodność proponowanego towaru, którego wybór obecnie jest bardzo duży i zróżnicowany cenowo, sprawia że posiadamy
największą ofertę handlową w Polsce
.

Towar zakupiony w P.H.U. Holiday Sport dostarczamy na miejsce wskazane przez Klienta za dodatkową opłatą, która stanowi równowartość ceny paliwa
i wynagrodzenia kierowcy. Świadczymy również usługi transportowe na terenie Polski z załatwieniem wszelkich formalności włącznie. Posiadamy profesjonalne samochody do przewozu domków holenderskich, przyczep kempingowych i maszyn rolniczych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
SKUP DOMKÓW HOLENDERSKICH
SKUPUJEMY DOMKI HOLENDERSKIE,ODBIÓR WŁASNYM TRANSPORTEM,PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ.
czytaj więcej

Newsletter