Domki holenderskie robią w naszym kraju prawdziwą furorę. Mimo, iż pojawiły się w Polsce stosunkowo niedawno, z miejsca stały się najpopularniejszym rozwiązaniem w kwestii mobilnych mieszkań. Rosnące zainteresowanie takimi budynkami sprawiło, że na rynku producentów i importerów możemy zauważyć znaczny przyrost firm wyspecjalizowanych w handlu takimi domkami. Podpowiadamy, dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy Holiday Sport.

Profesjonalizm i różnorodność usług. To wyróżnia Holiday Sport na tle innych firm

Szczery uśmiech na twarzy Klientów był i jest dla nas nadrzędną wartością. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez naszą firmę Holiday Sport usługi charakteryzowały się wysokim profesjonalizmem. Poszukujesz taniego domku holenderskiego, który zagwarantuje Tobie i Twoim najbliższym spędzenie czasu wolnego w najbardziej komfortowych warunkach? Nasze mobilne domki nie zawiodą takich oczekiwań! Decydując się na współpracę z naszą firmą możesz mieć pewność, że w cenie domku znajdziesz kompleksowo wyposażoną kuchnię, wygodne miejsca noclegowe, przestrzenny salon oraz zaplecze sanitarne z toaletą i prysznicem. Warty szczególnej uwagi jest także fakt, że w określonych warunkach gwarantujemy bezpłatny transport domku holenderskiego w miejsce wskazane przez Klienta. Posiadamy profesjonalne samochody służące do przewozu nie tylko mobilnej zabudowy, ale chociażby przyczep kempingowych.

Od ponad 20 lat oferujemy wysokiej jakości, komfortowe domki holenderskie na sprzedaż. W stałym asortymencie naszej firmy znajduje się blisko 150 mobilnych domków , które są gotowe nie tylko na wakacyjną przygodę, ale także do stałego zamieszkania. Oferta Holiday Sport jest bardzo zróżnicowana. Znajdziesz w niej nie tylko domki sezonowe, ale także całoroczne. Ich ceny zaczynają się od 10 tysięcy złotych, a dokładając nieco więcej gotówki możesz stać się właścicielem domku z nowoczesnym wyposażeniem.

Nie masz wystarczającej gotówki na zakup domku? Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania

Na rynku sprzedaży i produkcji domków holenderskich działamy już przez ponad 20 lat. Nasza firma realizowała setki zamówień. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy Klient od razu dysponuje gotówką na zakup swojego wymarzonego domku mobilnego. Chcesz cieszyć się tego typu zabudową bez konieczności mozolnego odkładania pieniędzy? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, nawiązaliśmy współpracę z placówkami bankowymi, które udzielają atrakcyjnego finansowania na nasze domki. Kredyt realizowany jest na jasnych i przejrzystych zasadach, a elastyczny okres spłat i atrakcyjne oprocentowanie pożyczki to kolejne argumenty przemawiające za tego typu transakcją. Umożliwiamy skorzystanie z indywidualnie dopasowanej oferty kredytowej i kupno mobilnego domku holenderskiego już teraz.