Moda na domki holenderskie do Polski przywędrowała stosunkowo niedawno. Początkowo, tego typu zabudowa była idealną alternatywą dla tradycyjnych przyczep kempingowych i kamperów, których używały osoby regularnie podróżujące. Okazuje się jednak, że w mobilnych mieszkaniach można przebywać przez cały rok. Zwłaszcza, że te oferowane przez naszą firmę Holiday Sport charakteryzują się bogatym wyposażeniem. Pozwól sobie na wypoczynek w naprawdę komfortowych warunkach.

Zastanawiasz się nad kupnem domku holenderskiego? Poznaj jego najważniejsze zalety

Nowoczesne domki holenderskie w naszym kraju dały się poznać, jako świetna alternatywa dla drogich kamperów i oferujących zdecydowanie gorszy standard przyczep kempingowych. Tego typu mobilna zabudowa z miejsca zyskała ogromną popularność. Potencjalnych nabywców kusiła przede wszystkim atrakcyjna cena. Stosunkowo niskim nakładem finansowym mogliśmy stać się właścicielami prawdziwego mieszkania na kółkach. Po stronie największych zalet należy wymienić także rozkład oraz wyposażenie. Domki holenderskie są zauważalnie większe od pozostałych mobilnych rozwiązań. Posiadają wydzieloną sypialnię, salon, kuchnię i łazienkę z toaletą, a w nieco droższych wariantach otrzymujemy możliwość skorzystania z większej ilości pokoi. Na szczególną uwagę zasługuje także powierzchnia mieszkalna. W podstawowych wersjach wynosi ona około 40 m² – porównywalnie do drogich kawalerek w centrum dużego miasta. Mobilna zabudowa oferowana przez naszą firmę Holiday Sport charakteryzuje się także bogatym i komfortowym wyposażeniem. Wygodne łóżka, przestrzenny salon oraz kompleksowo zbudowana kuchnia są absolutnym standardem domków holenderskich dostępnych w naszej ofercie.

Komfortowe domki całoroczne. Tanie i wygodne rozwiązanie bez względu na porę roku

Jeszcze kilka lat temu domki holenderskie były uważane jedynie za mobilną alternatywę dla tradycyjnych domków letniskowych. Zwłaszcza, że polskie prawo umożliwia zaparkowanie takiej zabudowy na 120 dni bez obowiązku rejestracji tego faktu w pobliskim urzędzie miejskim. W ten sposób, nowoczesne mieszkania na kółkach stały się wakacyjnym hitem dla wielu Polaków. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, ale tego typu budynek świetnie nadaje się do zamieszkiwania przez cały rok. Nawet zimą! W naszym asortymencie znajdują się komfortowe domki holenderskie całoroczne, które w dodatkowym wyposażeniu posiadają piec gazowy i regulator wewnętrznej temperatury. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Samo kupno i utrzymanie domku wiąże się z bardzo niskim wydatkiem. Komfortowe wyposażenie pozwala poczuć się, niczym w prawdziwym murowanym mieszkaniu.