Postawienie budynku od fundamentów niewątpliwie stanowi odpowiedzialne, a przy tym niełatwe zadanie. A co dopiero powiedzieć o przeniesieniu całej konstrukcji w nowe miejsce, oddalone o kilkaset kilometrów? Wprawdzie domki holenderskie standardowo wyposażone są w kilka kół, to i tak ich przetransportowanie na dużą odległość wcale nie jest takie proste, jak się niektórym może wydawać. W Holiday Sport doskonale zdajemy sobie sprawę, że nawet najmocniejszy samochód terenowy nie podoła. Do tego potrzeba zupełnie innych, wysoce wyspecjalizowanych maszyn.

Ty wskazujesz nam swoją wymarzoną lokalizację dla domku, a my już zajmiemy się całą operacją logistyczną

Transport obiektów wielkogabarytowych regulują szczegółowe przepisy. Nasze domki holenderskie, zbudowane według naszych autorskich projektów, z pewnością należą do tej kategorii. Od 24 do ponad 50 metrów kwadratowych powierzchni, wysokość od platformy do czubka dachu przekraczająca znacznie 2 metry, wreszcie masa całkowita liczona w tonach… Holiday Sport dysponuje własną flotą nowoczesnych ciągników siodłowych, wyposażonych w specjalnie skonstruowane naczepy. Dzięki temu oferowane przez nas nowe domki holenderskie na sprzedaż finalnie docierają do Klienta z „zerowym” przebiegiem. Nie ma sensu zdzierać opon i obciążać osi w trasie, której pokonanie zajmie wiele godzin – dokładamy wszelkich starań, aby zamówione konstrukcji docierały na miejsce w nienaruszonej kondycji. Nasza siedziba znajduje się w Nowych Bielicach, nieopodal Koszalina w woj. zachodniopomorskim, a dostawy realizujemy dla całej Polski.

Zaufaj specjalistom. Możesz mieć pewność, że Twój nowy domek holenderski trafi do Ciebie w idealnym stanie

W firmie Holiday Sport opracowaliśmy szczegółowe procedury załadunku i rozładunku transportowanych budynków. Kwestie bezpieczeństwa traktujemy niezwykle poważnie, na każdym etapie zachowujemy wszelkie niezbędne środki ostrożności. Trudne warunki pogodowe, wzmożony ruch w godzinach nocnych, ukształtowanie terenu wymuszające jazdę po krętych, stromych drogach – to tylko niektóre z czynników, jakie wymuszają na naszych kierowcach zwiększoną koncentrację. Dzięki trzymaniu się założonych zasad jesteśmy w stanie nie tylko przetransportować nowy domek holenderski bez najmniejszego zadrapania na elewacji, ale też dotrzeć na miejsce przeznaczenia w bardzo przyzwoitym tempie. Specjaliści ds. logistyki z Holiday Sport dokładnie wiedzą, jak połączyć wyśrubowane normy bezpieczeństwa ze sprawnym zrealizowaniem zlecenia. Sprawdź nas, porównaj aktualnie dostępne, nowe domki holenderskie na sprzedaż i kup ten, który najbardziej Ci się spodoba. Będziemy na miejscu już wkrótce!