Nowoczesne, mobilne domki holenderskie to tańsza i bardzo atrakcyjna alternatywa dla innych wakacyjnych rozwiązań. Nie trzeba bowiem stawiać domu letniskowego ani wozić ze sobą ciasnej przyczepy kempingowej; otrzymujemy za to wygodną, ogrzewaną przestrzeń dla całej rodziny. Jego komfort jest zbliżony do tego odczuwanego w klasycznym domku wakacyjnym, ale ma jedną wyraźną przewagę – można go postawić właściwie w jednej chwili. Zamiast starać się o pozwolenie na budowę, wystarczy więc zamówić odpowiedni model i poczekać na transport. Jeśli zatem chcesz kupić domek holenderski, konieczne będzie podjęcie ważnej decyzji. Wybrać obiekt używany, czy całkiem nowy? Przedstawiamy wszystkie za i przeciw każdego rozwiązania.

Jeśli chcesz kupić tańszy domek holenderski, zdecyduj się na używany model

Pierwszą różnicą między domkami nowymi i używanymi jest ich cena. W Holiday Sport staramy się, by zawsze była atrakcyjna, niemniej jednak w przypadku budynków zupełnie nowych trzeba przygotować się na nieco większe koszty. W zamian dostajesz za to najnowocześniejsze wyposażenie, nowoczesną stylistykę wnętrza i duże, jasne przestrzenie. Domki używane są wyprodukowane już kilka lat wcześniej, a więc ich wygląd będzie odmienny od aktualnie panujących trendów. Ich niewątpliwą zaletą jest za to ciepły, rodzinny klimat i przystępna cena. Zaoszczędzone pieniądze można wykorzystać na dobudowanie drewnianego tarasu albo werandy. Niezależnie od wybranej opcji możesz być pewien, że w swoim domku znajdziesz w pełni sprawną instalację sanitarną, elektryczną oraz cieplną.

W nowym domku holenderskim możesz być spokojny o stan materiałów i instalacji

Klienci, którzy wybierają domki holenderskie, często pytają o ich stan techniczny. W kwestii modeli nowych nie ma żadnego problemu, natomiast przy używanych wątpliwości są uzasadnione. Zwłaszcza, jeśli dana osoba kupowała już taki domek gdzie indziej i przeżyła rozczarowanie. Naturalne zużycie surowców jest normą, ale można zadbać o jego spowolnienie poprzez odpowiednią konserwację. W Holiday Sport zapewniamy, że nasze holenderskie domki całoroczne są wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Dbamy o jakość oferty, współpracując z uznanymi producentami tego typu budynków; nie musisz się więc martwić, że w kilkuletnim domku coś będzie nie tak. Przed oddaniem go do sprzedaży dokładnie sprawdzamy stan instalacji i materiałów wykończeniowych. Oczywiście nie mamy wpływu na to, jak użytkowali domek poprzedni właściciele, jednak dokładamy wszelkich starań, by był jak najlepiej przygotowany do ponownego zamieszkania.