Nie da się ukryć, że końcowa cena oraz szacowane koszty eksploatacji mają istotne znaczenie podczas podejmowania ostatecznych decyzji. Właściciele ośrodków wypoczynkowych kalkulują, jak szybko może im się zwrócić dana inwestycja, a odbiorcy prywatni szacują, czy za założony budżet dostaną to, czego potrzebują. Domki holenderskie do całorocznego użytku, jakimi dysponujemy w zasobach firmy Holiday Sport, prezentują zróżnicowane standardy. Co za tym idzie, ich widełki cenowe są całkiem szerokie.

Schludny, w pełni funkcjonalny domek holenderski można dostać już za mniej niż 40 000 złotych

W ostatnich latach właśnie w tych granicach oscylują ceny obiektów używanych, za to pozostających w wyśmienitym stanie technicznym. Na co można liczyć za kwotę tego rzędu? Przykładowo konstrukcja uznanej marki Atlas, o powierzchni nieco ponad 40 metrów kwadratowych, posiada dwie sypialnie dla maksymalnie 6 osób. Naturalnie domki holenderskie całoroczne tej klasy posiadają kompletną łazienkę i w pełni wyposażoną kuchnię, z wszystkimi niezbędnymi w codziennym funkcjonowaniu urządzeniami. Dzięki osobnej jadalni zwiększa się poziom komfortu, a reprezentacyjnie urządzony salon pozwala podejmować gości w znakomitych warunkach. Kompletny zestaw wypoczynkowych mebli sprawia, że nabywając domek holenderski w Holiday Sport nie trzeba dokupywać żadnego dodatkowego sprzętu. Piec gazowy w atrakcyjnej formie kominka zapewni przyjemną temperaturę nawet w środku zimy, a dzięki szczelnej izolacji ciepło nie będzie uciekać na zewnątrz.

Cena to nie jedyne istotne kryterium. Porównując domki holenderskie całoroczne popatrz na ich wyposażenie

Tak przedstawia się jedna z najtańszych opcji, jaką możemy aktualnie zaoferować naszym Klientom. Po drugiej stronie skali znajdują się modele wyceniane na niespełna 90 000 zł – u nas do kupienia już od 78 tys. w specjalnej promocji. Bardzo dobrym przykładem będzie tutaj domek holenderski całoroczny Swift Moselle 1386. 43 metry kwadratowe powierzchni użytkowej, 3 sypialnie pozwalające przenocować nawet 8 osób. Do tego odrębna toaleta i łazienka z kabiną prysznicową, w kuchni grill, piekarnik i okap, w pełni umeblowany salon ze sprzętem RTV, przestronna jadalnia… Już ta wyliczanka dokładnie pokazuje różnicę w standardach, a jeszcze bardziej sugestywne będą zdjęcia. Zachęcamy również to obejrzenia całkowicie nowych domków holenderskich do całorocznego użytku, będących autorskimi konstrukcjami Holiday Sport! W sprawie ich wyceny prosimy o bezpośredni kontakt, telefoniczny lub mailowy.