Branża turystyczna to specyficzny biznes, w którym wiele zależy od czynników, na które nie ma się żadnego wpływu – na przykład pogodę. Są miesiące, w których rezerwacje pojawiają się pojedynczo, za to w szczycie sezonu nie ma gdzie pomieścić kolejnych chętnych. Przebudowa obiektu noclegowego wymaga sporo czasu i jeszcze większych nakładów. Dlatego proponujemy alternatywę w postaci całorocznych domków holenderskich. Na szczególną uwagę zasługują te już używane: nie tylko ze względu na znacznie obniżoną względem nowości cenę.

Nie czekaj, aż hossa w turystyce się skończy. Więcej udostępnionych łóżek pozwoli przyjąć kolejnych gości

Znane wszem i wobec przysłowie głosi: „kuj żelazo, póki gorące”. Dlatego jeżeli często masz u siebie pełne obłożenie, a wczasowicze nie przestają dopytywać o wolne miejsca – dobrze się zastanów nad proponowanym przez Holiday Sport rozwiązaniem. Zapewne wszelkie plany zagospodarowania Twojej działki uwzględniają działalność rekreacyjno-wypoczynkową, odpada zatem konieczność załatwiania choć części formalności. Jeżeli tylko dysponujesz odpowiednią przestrzenią, domki holenderskie całoroczne używane natychmiastowo dodadzą kolejne opcje dla przyjezdnych. Szczególnie zainteresowane takim noclegiem będą rodziny z dziećmi, gdyż otrzymują wszystko do wyłącznej dyspozycji. Każdy domek holenderski z naszego asortymentu posiada kompletne wyposażenie, wystarczy podłączyć media i będzie w pełni gotowy do użytku. Od Ciebie zależy, czy zaaranżujesz wnętrza po swojemu, czy jednak zdasz się na oryginalne sprzęty i akcesoria.

Używane nie znaczy zużyte. W Holiday Sport starannie sprawdzamy każdy całoroczny domek holenderski

Aneks kuchenny, dwie lub trzy sypialnie, komfortowa i schludna łazienka z niezbędnymi sanitariatami, niejednokrotnie wyodrębniona jadalnia oraz osobny salon. Tak prezentuje się typowy rozkład pomieszczeń w obiektach, które proponujemy naszym Klientom biznesowym, a także odbiorcom indywidualnym. W przypadku całorocznych domków holenderskich należy podkreślić znaczenie systemów grzewczych oraz izolacji. Każdą konstrukcję, którą sprowadzamy na plac przy głównej siedzibie Holiday Sport, zawsze oglądają fachowcy. Jeżeli stan pewnych elementów w wyniku intensywnej eksploatacji zmienił się w dużym stopniu, wtedy dany budynek kwalifikujemy jako przeznaczony do remontu, o obniżonym standardzie. Używane domki holenderskie, które po ustawieniu od razu nadają się do zamieszkania, znajdują się odrębnej kategorii. Różnicę pomiędzy nimi widać również w cenie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.