Ciężko pracujesz, aby zapewnić sobie i swojej rodzinie życie na odpowiednim poziomie. Pragniesz miejsca do wypoczynku, prywatnej enklawy, gdzie podładujesz akumulatory i spędzisz czas z bliskimi. Możesz rozglądać się za domkami letniskowymi czy apartamentami, jednak to własny, nowy domek holenderski będzie dokładnie tym, co odpowie na wszystkie Twoje potrzeby. Budynki tego rodzaju charakteryzują się szerokim wachlarzem zalet, a także całkiem przystępnymi cenami. Nasza firma posiada nadzwyczaj bogaty katalog, zaś przeważające opinie zadowolonych Klientów potwierdzają, że idziemy w słusznym kierunku i działamy według najlepszych standardów.

Holiday Sport działa ponad 20 lat. Współpracujemy z najlepszymi producentami, mamy też własne konstrukcje

Pozycję w tej branży budujemy od 1997 roku zdążyliśmy dobrze poznać oczekiwania odbiorców – zarówno tych indywidualnych, jak i biznesowych. Od domku holenderskiego wymaga się przede wszystkim stabilnego szkieletu, szczelnej izolacji przed czynnikami zewnętrznymi, praktycznego wyposażenia oraz elegancko urządzonych wnętrz. Całość ma pełnić dokładnie takie same funkcje, jak typowe mieszkanie. Z tym zastrzeżeniem, że „domek na kółkach” znacznie częściej służy celom rekreacyjnym i wypoczynkowym niż faktycznie służy za podstawowy dach nad głową dla całej rodziny. Co nie znaczy, że osiedlenie się w takim budynku na stałe byłoby awykonalne. Prezentowane przez Holiday Sport nowe domki holenderskie na sprzedaż wyróżniają się zdecydowanie na plus. Solidne wykonanie wszystkich detali łączy się z walorami użytkowymi oraz estetycznymi. Importujemy do polski doskonałe domki stworzone przez takie marki jak Delta Caravans, Atlas czy Carnaby Caravans Collection. Ponadto stworzyliśmy własne, firmowe linie, znane pod nazwami Chalet oraz Kunert Group.

Nowe domki holenderskie na sprzedaż to coraz częściej poszukiwany produkt. Gwarantujemy Ci topową jakość

O klasie naszych mobilnych domków kempingowych najlepiej świadczy stale rosnąca liczba zamówień, a także stale rozrastający się katalog produktów wysokiej klasy. O poziomie standardów obowiązujących w Holiday Sport wiele mówią także otrzymywane wyróżnienia oraz atesty. W tym miejscu warto podkreślić, że tworzone przez nas domki holenderskie Otono, Verano, Invierno oraz Primavera otrzymały prestiżowy certyfikat jakości TÜV Rheinland. Każdy z nich charakteryzuje się cieszącą oczy stylistyką, wykorzystaniem najlepszych dostępnych materiałów oraz spełnieniem mocno wyśrubowanych norm. Nasze konstrukcje nadają się do całorocznego użytku, znakomicie utrzymują ciepło i wytrzymują spore obciążenie pokrywą śnieżną. Szczegółową specyfikację nowych domków holenderskich sprzedawanych przez Holiday Sport z przyjemnością przedstawią nasi konsultanci.