Kupno odpowiedniego domku holenderskiego to ogromne wyzwanie, przed którym stoi coraz większa liczba polskich turystów. Na rynku znajdziesz wiele rozwiązań, ale nie każde z nich będzie spełniało Twoich wymagań dotyczących ceny, rozkładu, designu czy chociażby wyposażenia. Takich czynników decyzyjnych jest naprawdę dużo, a Holiday Sport zagwarantuje wszystkie!

Domki holenderskie do wyboru, do koloru. Kup wymarzone, mobilne mieszkanie

Mocną kartą przetargową w talii naszej firmy Holiday Sport jest rozbudowany asortyment. Domki holenderskie na sprzedaż posiadamy w wielu wariantach cenowych. Handlujemy używanymi mobilnymi mieszkaniami lub proponujemy naszym Klientom całkowicie nowe, nieco bardziej nowoczesne rozwiązania. Każdy segment wypełniony jest po brzegi przenośnymi domkami. Dosłownie. Do wyboru do koloru. Od Ciebie zależy, na jaki konkretnie rozkład się zdecydujesz. W rozmowie z naszym specjalistą podaj liczbę sypialni, jaka Cię interesuje. Wciąż niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że nowoczesne domki holenderskie to rozwiązanie, mogące zaproponować nawet do pięciu pomieszczeń. Salon, sypialnie, aneksy kuchenne, łazienki. Dzięki temu poczujesz się niczym we własnym domu!

Trafiasz na prawdziwych ekspertów. Doskonale wiemy, czego od nas oczekujesz

Za logo marki Holiday Sport stoi kilkanaście lat doświadczenia w branży. Od 1997 roku jesteśmy importerem, a od 2013 roku produkujemy własne domki holenderskie. Takie liczby pozwalają nam realnie odpowiadać na zapotrzebowanie współczesnego Klienta. Wcześniej wymieniona oferta na przenośne mieszkania jest wynikiem wieloletniej obserwacji. Dodatkowo, gwarantujemy wysoki poziom obsługi oraz bezpieczny transport kupionego domku we wskazane przez Ciebie miejsce!