Komfortu i dobrego samopoczucia nie da się przecenić. Posiadanie własnego miejsca, do którego można wyjechać na parę dni i odpocząć do całego zgiełku codziennych obowiązków, stwarza mnóstwo interesujących możliwości. Co ważne, żeby cieszyć się posiadaniem domku rekreacyjnego, nie trzeba zaraz wyprzedawać całego rodzinnego majątku. Wystarczy wybrać coś z naszej oferty! W asortymencie Holiday Sport posiadamy wiele domków holenderskich, które nadają się do użytku przez okrągły rok. Tylko od Ciebie zależy, gdzie spędzisz kolejne letnie wakacje oraz ferie zimowe.

Wystarczy parę dodatków i pewne rozwiązania konstrukcyjne, aby w środku było ciepło niezależnie od pogody

Tradycyjne domki letniskowe to stosunkowo „lekkie” konstrukcje, projektowane z myślą o wypoczynku w te cieplejsze pory roku. Późną jesienią czy podczas śnieżnej zimy ośrodki turystyczne z takimi obiektami zwykle pozamykane są na 4 spusty. Tymczasem oferowane przez Holiday Sport domki holenderskie całoroczne mają zupełnie inną charakterystykę i wyposażenie. Wystarczy zapewnić przyłącze do gazu i prądu, aby cieszyć się nader efektywnym systemem ogrzewania. Na zewnątrz trzaskający mróz, targane wiatrem płatki śniegu, a Ty i Twoi bliscy siedzicie wygodnie przy kominku elektrycznym i cieszycie się z udanego wyjazdu w góry i całego dnia spędzonego na nartach – czyż to nie cudowna wizja? W naszych domkach holenderskich stosujemy podwójne warstwy izolacyjne w ścianach i na dachu, do tego szyby w oknach mają specjalnie pogrubione szkło. Możesz mieć pewność, że ciepło nie uleci na zewnątrz przez żadne szczeliny.

Domki holenderskie całoroczne są zróżnicowane. Wybierz taki, który spełni wszystkie Twoje wymagania

Staramy się wzbogacać nasz katalog możliwie najczęściej. Wszystko po to, aby nasi Klienci mieli możliwie szeroki wybór i byli w stanie znaleźć dokładnie taki obiekt, jakiego poszukują. Holiday Sport posiada około 150 różnych domków holenderskich w ofercie stałej, z czego ponad 20 wariantów nadaje się do całorocznego użytku. Ich ceny (aktualne na koniec I kwartału 2020 r.) wahają się od niespełna 46 do równo 188 tysięcy złotych. Tak szeroki przedział całkiem słusznie sugeruje, że każdy obiekt prezentuje nieco inne standardy. Mamy zarówno mobilne budynki przywodzące na myśl luksusowe apartamenty, a także konstrukcje nieco bardziej zbliżone do klasycznych mieszkań. Wszystkie pomieszczenia – sypialnie, kuchnia z kompletem urządzeń, łazienka, pokój dzienny – posiadają w pełni funkcjonalne wyposażenie i stylowy wystrój. Zachęcamy do przeglądania całorocznych domków holenderskich oraz kontaktu z przedstawicielami Holiday Sport, którzy przedstawią więcej detali o poszczególnych pozycjach z asortymentu.