Wyjazd na rodzinny urlop to nie lada wyzwanie. Trzeba zaplanować podróż, zarezerwować pokoje w hotelu lub pensjonacie, a także dopilnować, by nie zabrakło nam niczego, gdy będziemy z dala od domu. Jeżeli masz własny kawałek gruntu w spokojnej okolicy albo działkę za miastem, odpada Ci jedno: zakwaterowanie. Wystarczy bowiem zainwestować w nowoczesny domek holenderski, aby cieszyć się czasem wspólnie spędzonym z bliskimi w znajomym otoczeniu. Obniżają się także koszty wyjazdu, a dodatkowo nie wiążą Was żadne terminy. Domki holenderskie to rozwiązanie, do którego często będziecie wracać!

Mobilny domek, czyli własne cztery ściany w plenerze

Domy holenderskie z roku na rok zyskują coraz większą popularność, a Polacy chętnie wybierają je zamiast ciasnych przyczep kempingowych. Trudno się dziwić: taki budynek można postawić zarówno na swojej własnej działce, jak i na tej, którą dzierżawimy przez jakiś czas. Swoją mobilność domek zawdzięcza możliwości wygodnego transportu. Co prawda nie przypniesz go do własnego samochodu, gdyż nie ma on pozwolenia na poruszanie się drogami publicznymi, ale nasza wykwalifikowana ekipa z Holiday Sport pomoże Ci w transporcie. Oferujemy nowe domy holenderskie o różnych wymiarach, z pełną instalacją cieplną, elektryczną i sanitarną. Każdy jest wykończony zgodnie z najnowszymi standardami i w nowoczesnym stylu. Jeżeli zatem szukasz tańszej alternatywy dla zwykłego domu lub mieszkania albo chcesz mieć wakacyjny dach nad głową dla rodziny – domek holenderski okaże się idealnym rozwiązaniem. Nie musisz się przejmować wysokimi kosztami budowy, a na dodatek budynek taki posiada konstrukcję dobrze przystosowaną do zmiennych pór roku.

Skąd rosnące zainteresowanie domkami holenderskimi?

Jednym z głównych powodów rosnącego popytu na domki mobilne jest wspomniana już łatwość w transporcie. Osiągnęliśmy więc coś, co dotychczas było niemożliwe: dom jednorodzinny o powierzchni mieszkania w bloku, który można transportować w dowolne miejsce. Brzmi jak spełnienie marzeń? To nie wszystko – domki, jakie mamy w Holiday Sport, posiadają wszystkie przyłącza kanalizacyjne oraz instalację cieplną i elektrykę. Bez problemu da się więc połączyć nowe cztery ściany z miejską siecią. I mimo tego, że z zewnątrz domek holenderski może wydawać się niewielki, tak naprawdę oferuje dużą przestrzeń, w której spokojnie zmieści się cała rodzina. Na uznanie zasługuje też profesjonalny aneks kuchenny oraz pełnowymiarowa łazienka. Do domku da się dobudować drewniany taras lub werandę, więc możliwości aranżacyjne nie kończą się na wnętrzu.